Brīvdienu brančs restorānā Riga Sunset Lounge

RIGA SUNSET LOUNGE gourmandguide.lv

Lielisks skats pa logu, mūsdienīgs un gaišs interjers, kā arī bagātīgi klāts galds raksturo brīvdienu vēlās brokastis restorānā Riga Sunset Lounge.

RIGA SUNSET LOUNGE officiel.lv Gourmand Guide

Katrs apmeklētājs var atrast ēdienu pēc savas gaumes. Piemēram, kā uzkodas tiek pasniegti groziņi ar siera salātiem, sendviči ar prošuto, ar rostbifu un ar lasi, tītmaizīte ar zivju salātiem, springrolli ar dārzeņiem, šķiņķi un sieru, kruasāni ar zaļajiem salātiem, tomātiem un sieru, burgeri, Latvijā sieto sieru izlase un gaļas plate.

RIGA SUNSET LOUNGE officiel.lv Gourmand Guide

RIGA SUNSET LOUNGE officiel.lv Gourmand Guide

Īpaša uzmanība ir jāpievērš desertiem  – kafijas liķierī sautēti āboli, kēkss ar žāvētiem augļiem, plānās pankūkas, beļģu vafeles, biezpiena krēms ar šokolādes biskvītu, eklēri, brauniji, šokolādes kēksi, un daudz kas cits. Vai ir vērts uzskaitīt tālāk gardo desertu pārpilnību?

RIGA SUNSET LOUNGE officiel.lv Gourmand Guide

Domājam, ka jūs jau ir iedvesmojis ēdienu uzskaitījums, un jūs paši esat nolēmuši visu minēto un daudz ko vēl citu nobaudīt restorānā.

RIGA SUNSET LOUNGE officiel.lv Gourmand GuideBranča cena – 19 eiro. Ūdens, morss, tēja, kafija un sasveicināšanās Prosecco glāze ietilpst cenā.

Bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem branča cena 9 eiro, bērniem līdz 6 gadu vecumam – par brīvu.

Riga Sunset Lounge, Andrejostas iela 2 k. 9, Rīga

Komentēt