El Gaucho Argentinian Steakhouse Rīgā!

gourmandguide.lv

Beidzot arī līdz mūsu galvaspilsētai ir atauļojis slavenais El Gaucho Argentinian Steakhouse – argentīniešu steika restorāns, kas savu labo slavu iemantojis daudzviet pasaulē. Kāpēc tas ir īpašs citu steakhouse vidū – dodieties uz Vecrīgu, Vaļņu ielu, un pārliecinieties paši.

officiel.lvRīga patiesi var lepoties kā gardēžu pilsēta, un ir tūristi, kas speciāli ierodas restorānu tūrēs. Savukārt vietējie jau ir izlutināti ar dažnedažādām jaunmodīgām ēstuvēm un virtuvēm. Tāpēc par ļoti patīkamu pārsteigumu var kļūt stabilas un pārbaudītas vērtības. Tieši tāds ir jaunatvērtais restorāns, kura izkārtne lepni vēsta El Gaucho, Argentinian Steakhouse. Atverot tā durvis, jūs ienirstat Dienvidamerikas uzmundrinošajos un veldzējošajos mūzikas ritmos, kas rada pozitīvu noskaņojumu, lai cik aizdomājies vai norūpējies jūs būtu. Restorāna plašās telpas iekārtotas lietišķi elegantā stilā – ērti koka galdi, krēsli, pie sienām fotogrāfijas retrostilā. Nekā lieka, lai nenovērstu uzmanību no galvenā elementa – ēdiena.

El Gaucho Argentinian Steakhouse romantika

Vispirms neliela uzziņa par gaučo kultūras saknēm. Tā ir veidojusies Dienvidamerikas kolonizācijas gaitā, kad no Eiropas XIX un XX gadsimtā ieplūda cilvēki darba meklējumos. Gaučo arī dēvē par Latīņamerikas kovbojiem, jo viņu galvenā nodarbošanās ir lopkopība un ar to saistītais dzīvesveids. Patlaban jau var runāt par gaučo kultūru, kuras pazīmes ir apģērbs, mūzika un teju galvenais elements – ēdiens, kura pamatā ir uz oglēm cepts liellopa vai jēra gaļas gabals. Gaučo pazīstami kā draudzīgi, tieši un dzīvespriecīgi ļaudis, kas mīl vienkāršu, bet labu ēdienu. Tieši tādu jūs saņemsiet tepat Rīgā, kur autentiska kvalitāte garantēta, jo El Gaucho Argentinian Steakhouse Vaļņu ielā ir viens no starptautiskās restorānu ķēdes, un tam ir tāda pati koncepcija un kvalitātes standarti kā El Gaucho Argentinian Steakhouse Vjetnamā, Taizemē, Izraēlā, Krievijā, Čehijā un Slovākijā.

officiel.lv

Kārtīgi paēdis

Šajā restorānā pamatā ir liellopa gaļas ēdieni, kas ir tikai premium klases. Gaļa tiek piegādāta tikai no labākam audzētavā, kur dzīvnieki ir uzturēti tiem piemērotos vides apstākļos, plašās ganībās, bez mākslīgās piebarošanas un rūpīgi sekojot līdzi to veselībai, neizmantojot antibiotikas. Tā tiek grilēta uz karstām oglēm un servēta ar dažādu dārzeņu piedevām. Restorāna pavāru komanda lepojas ar to, ka ēdiens tiek pasniegts īpašā karsējošā traukā, lai tik ātri neatdzistu, tādējādi ļaujot bez steigas izbaudīt maltīti. Turklāt ēdienu porcijas ir tik pamatīgas, kas sniegs jums enerģiju ilgākam laikam. Līdz ar gaļas ēdieniem ēdienkartē ir bagātīga mājas zupu, svaigo salātu, jūras velšu un zivju ēdienu izvēle. Šis restorāns ir ģimenēm draudzīgs – arī bērniem ir, ko izvēlēties, īpaši no desertu klāsta. Runājot par vīna karti – šī ir viena no retajām vietām, kur satiekas Vecā un Jaunā pasaule: piedāvājumā ir vīni no Argentīnas līdz Čīlei, Francijas, Itālijas, ASV un Austrālijas.

Restorāna prasmīga komanda parūpēsies par jūsu vēlmēm, gūstot tikai pozitīvas emocijas un atklājot jaunus garšas horizontus.

Adrese:
Vaļņu iela 19 – 1, Rīga
Darba laiks 12:00–24:00
Tālr. 371 67130988
www.elgauchoriga.lv
facebook.com/ElGauchoRiga

Komentēt