Laipni lūgti, gaļēdāji un ne tikai!

Meat Hunters gourmandguide.lv

Žurnāla L’Officiel Gourmand Guide pārstāvji nesen viesojas restorānā Meat Hunters. Lūk kādas atsauksmes par restorānu tie sniedza!

restorāns Meat Hunters officiel.lv

Grilbārs – lounge restorāns un lounge bārs Meat Hunters – ir īstā vieta gardēžiem. Jūs noteikti nepaliksiet vienaldzīgi pret interjera dizainu grange stilā, kas meistarīgi apvienots ar 50. gadu retrostilu. Draudzīgais personāls, tērpts prātā paliekošajā pin-up, sagaidīs jūs kā savu senu draugu.

restorāns Meat Hunters officiel.lv

Meat Hunters – tā ir ēdināšanas iestāde, kurp var doties lielā kompānijā, lai paklausītos dzīvu mūziku, pabrokastotu, ieturētu pusdienas un vakariņas, bet vakarā atpūsties lounge zonā vai ļauties dejas solim uz deju plača, vien uzkāpuši otrajā stāvā. Restorāns atrodas pašā Rīgas centrā, tādēļ no loga paveras gleznaini vecpilsētas skati.

restorāns Meat Hunters officiel.lv

restorāns Meat Hunters officiel.lv

Ja esat īstens gaļēdājs, jums garšo steiks un grilēta gaļa un, dzirdot vārdu «burgers», jums iezaigojas acis, patīk baudīt garšīgu vīnu un kokteiļus draugu pulkā, turklāt to visu dabūt par demokrātiskām cenām, tad Meat Hunters ir domāts tieši jums! Burgers ar Brazīlijas antrekotu un Čedaras sieru, dubultburgers ar liellopa gaļu un bekonu, burgers ar vistas steiku un sarkano kāpostu salātiem, vistas stilbiņš ar sezamu medus marinādē, tīģergarneles ar čiabatas maizi un rukolas, spinātu un biešu salātiem un daudz kas cits, kas noteikti rosinās ēstgribu un piesaistīs jūsu uzmanību. Taču sev piemērotu ēdienu atradīs arī veģetārieši.

Ēdināšanas iestādē bez burgeriem un gaļas ēdieniem piedāvā lielu piedevu, mērču, salātu, pirmo un otro ēdienu, kā arī desertu izvēli. Kas padara restorānu unikālu citu vidū – tā ir gaisotne, draudzīgs personāls, pieejamas cenas, garšīgs ēdiens un arī tas, ka gaļa tiek gatavota uz oglēm, izmantojot īpašu Egg-Grill, un jūs pat varat vērot šefpavāru darba procesā, izvēlējušies to, cik ceptu gaļu gribat baudīt. Savukārt bāra sortimentā jūs gaida elitāru un kvalitatīvu dzērienu klāsts.

restorāns Meat Hunters officiel.lv

restorāns Meat Hunters officiel.lv

restorāns Meat Hunters officiel.lv

Šeit varat zālē rīkot banketu un citus pasākumus. Restorānā var apvienot garšīgu maltīti ar naktskluba apmeklējumu piektdienās un sestdienās. Vidēja čeka summa ir 25 eiro, kas tiek samaksāta par pirmo vai otro ēdienu, desertu un dzērienu. Sīkāka informācija par atlaidēm, akcijām un gaidāmajiem radošajiem vakariem tiek izvietota restorāna Meat Hunters facebook lapā.

restorāns Meat Hunters officiel.lv

Nāciet, baudiet, ēdiet un atpūtieties kopā ar Meat Hunters!

Tekstu sagatavojusi: MALIKA RIKSIBAEVA
Foto: PAUL ANK

Komentēt