MAMMA PASTA – ITĀLIJAS GARŠA RĪGĀ!

gourmandguide.lv

Vecrīga ir stratēģiski pareiza vieta gandrīz ikviena tipa restorānam. MammaPasta var lepoties ar to, ka atrodas pašā vecpilsētas sirdī – Rātslaukumā pie Melngalvju nama. Restorāns izvietots divos stāvos, un siltajā sezonā ir iespēja baudīt ēdienus uz vasaras terases. Tas ir tāds kā itāliešu dvēseles iemiesojums mūsu galvaspilsētā. Par to ar lepnumu stāsta MammaPasta direktore Olga Buhalova.

officiel.lv

officiel.lv

Ikvienam itālietim ir svarīgi, atrodoties citā pasaules malā, baudīt ēdienu un atmosfēru, pie kuras viņš pieradis jau kopš bērnības. MammaPasta īpašnieki ir itālieši, kuri, atbraucot uz Latviju, vēlas nobaudīt sev tik labi pazīstamo un ierasto ēdienu. Savukārt vietējiem un viesiem no citām valstīm tā ir iespēja doties garšu ceļojumā uz šo saulaino zemi.

Restorāns MammaPasta – tā ir Itālija, tās kultūra, ēdiens, cilvēki un valoda, tā ir tikai šai zemei raksturīgā īpašā gaisotne un saulainais garastāvoklis. Tieši to var izbaudīt tepat Rīgā, mūsu restorānā!

officiel.lv

Tikai ieskatoties ēdienkartē vien, varam sajust Itālijas elpu, jo receptes ir atvestas no dažādiem Itālijas reģioniem. Arī mūsu restorāna komanda ik pa laikam dodas uz Itāliju jaunu gardu ēdienu ideju meklējumos. MammaPasta darbinieki nemitīgi meklē radošas ierosmes, lai pilnveidotu savu darbu un rūpētos par klientu labsajūtu.

Ar ko mēs īpaši lepojamies? Protams, tas ir ēdiens – un tā ir mājas pasta! Pie mums iespējams nobaudīt pašu gatavotās mājas pastas, kuras jūs varat papildināt ar kādu no desmit mērcēm. Jāteic, ne tikai pati pasta ir īpaša, bet arī katra mērce, kas šo ēdienu padara neaizmirstamu. Un te ikvienam ir iespēja baudīt maltīti pēc viņa vēlmēm.

officiel.lv

Kā jau zināms, Itālija ir arī vīna zeme. Mēs speciāli dodamies uz turieni, lai tieši no darītāja – vīna mājas Tomassella – to nogādātu Latvijā. Esam šīs markas pārstāvji un šos izsmalcinātos dzērienus piedāvājam nobaudīt kopā ar mūsu pagatavotajiem ēdieniem. Šis ir viens no tiem restorāniem, kas ir īpaši draudzīgs ģimenēm ar maziem bērniem. Te ir gan speciāla ēdienkarte, gan rotaļu stūrītis.

officiel.lv

Un vēl – kāds patīkams MammaPasta pārsteigums, proti, ik pa laikam te notiek mākslinieku darbnīcas, kur tiek gleznots, zīmēts – gluži kā Itālijā.

Kungu iela 1, Rīga. Tālr. 25664377
Facebook.com/mammapastariga

FOTO VLADA KOROĻOVA

Komentēt