Noir – restorāns un gastrobārs Jūrmalas sirdī

gourmandguide.lv

Jaunā ēdināšanas iestāde Bulduros Noir food & wine sola virkni gastronomisko baudu: autoru izstrādātu a la carte ēdienkarti, tapas bāru ar hamonu tieši no piegādātāja Spānijā, paelju sestdienās un branču svētdienās. Te relaksētā gaisotnē var nobaudīt nevainojamus klasiskos kokteiļus un virkni interesantu ēdienu un dzērienu.

officiel.lv

Noir šefpavārs Antons Gabecs nenovērtējamu pieredzi guvis, strādājot Maskavas restorānā Twins, kas ir iekļauts pasaules simt labāko restorānu topā. Jūrmalā viņš nolēmis vienā ēdināšanas iestādē apvienot pilnvērtīgu restorānu un gastrobāru, kur var nobaudīt vīnus (dzērienu kartē ir vairāk nekā 100 pozīciju) un tradicionālās spāņu uzkodas – tapas.

A la carte ēdienkarte – tas ir Eiropas virtuves paraugs, kas organiski papildināts ar šefpavāra oriģinālu skatījumu, pievienojot patīkamu Baltijas akcentu. Kā piemēru var minēt jūras ķemmītes ar Baltijas sarkanajiem ikriem un kabačiem, kā arī ribajas steiks vai Latvijā audzēta liellopa fileja. Vasaras terasē var pamieloties ar mandarīnu pīrāgu, skuju merengu un šampanieša sorbetu.

officiel.lv

Noir bārā piedāvā gardas vieglās uzkodas – tapas, te tiks pasniegts Serrano vai Iberico šķirnes hamons, kā arī jums palīdzēs izveidot franču un itāļu sieru izlasi. Tas ir ideāls variants karstai dienai vai vasaras vakaram, kad vakariņas jau nobaudītas, bet doties mājās vēl negribas. Starp citu, Noir ir tā viena no nedaudzajām vietām Jūrmalā, kur virtuve strādā līdz pusnaktij vai arī līdz pēdējam klientam, bet pati ēdināšanas iestāde – līdz diviem naktī.
Piektdienās un sestdienās Noir var klausīties dzīvo mūziku, kā arī ļauties populāru dīdžeju radītajai noskaņai. Savukārt sestdiena ir tradicionālā paeljas diena ar jūras veltēm un zivi, kuru speciālā pannā patella pagatavo apmeklētāju acu priekšā.

Katru svētdienu no 12:00 līdz 14:00 un no 14:00 līdz 16:00 Noir tiek piedāvāti branči. 15 eiro cenā vienai personai tiek piedāvāts zviedru galds (ieskaitot karstos ēdienus, desertus un konditorejas izstrādājumus) un paelja bez ierobežojuma. Bērniem līdz triju gadu vecumam nav jāmaksā, bet no trim līdz 10 gadiem – 7,50 eiro. Branči šeit ir kļuvuši ļoti populāri, tāpēc iesakām galdiņus rezervēt savlaikus.

officiel.lv

Bulduru prospekts 33, Jūrmala
Tālr. +371 26600524
info@noir.lv, www.noir.lv, Facebook/noirjurmala

Komentēt