OPERAS KLASIKA

gourmandguide.lv

Pašā pilsētas centrā, pāris soļu attālumā no Rīgas vēsturiskā centra atrodas mājīgā viesnīca Opera Hotel & SPA. Tā, no vienas puses, atrodas netālu no dzelzceļa stacijas un tirdzniecības centra Origo, no otras puses – blakus Latvijas Nacionālajai operai un gleznainam parkam. Ērta viesnīcas atrašanās vieta – dzelzceļa stacijas un autoostas tuvums, iespēja ātri nokļūt līdz lidostai un dažu soļu attālumā esošais vēsturiskais centrs ir viena no galvenajām viesnīcas priekšrocībām. Turklāt, tiklīdz jūs pārkāpjat Opera Hotel & SPA slieksni un nonākat hallē, uzreiz kļūst skaidrs – šeit par komfortu rūpējas profesionāļi.

officiel.lv
Junior Suite

Viesnīcas interjers ieturēts art deco stilā, turklāt dizaineriem izdevies apvienot mūsdienu tehnoloģijas un vēsturisko autentiskumu. Klasika šeit ir ik uz soļa, tomēr netiek piemirsts par eksperimentiem un tiek ieviesti arī aktuāli jaunumi. Viesu rīcībā ir 111 labiekārtotu numuru, to skaitā luksusa klases. Katrs no numuriem ir unikāls, tādēļ, apmetoties viesnīcā atkal un atkal, jūs būsiet katru reizi patīkami pārsteigti par dizaineru radošumu.

officiel.lv
Suite
officiel.lv
Standard

Viesiem tiek piedāvāts apmeklēt SPA, kur var izbaudīt relaksācijas kursu baseinā ar kaskādēm un pirtīs un pēc tam noslēgt atpūtu ar dažādām procedūrām gan ķermenim, gan sejai. Visas procedūras ir vērstas uz atslābināšanos, tādēļ tiek veiktas manuāli bez jebkādu aparātu izmantošanas. Viesu ērtībai tiek sagatavoti dažādi īpaši piedāvājumi, kuros ir procedūru komplekss un dažādas atveseļošanas programmas.

SPA kompleksa pērle ir hamams jeb turku pirts, kas ir Tuvo Austrumu tvaika pirts variants vai arī sausās saunas mitrais radinieks. Lai arī hamama rituālu pieņemts uzskatīt par arābu, šī procedūra, kā arī visa pirts kultūra ir spēlējusi svarīgu lomu jau seno romiešu dzīvē. Savukārt Turcija vien ir popularizējusi šo tradīciju, padarot to pieejamu visiem cilvēkiem neatkarīgi no viņu statusa. Turku pirts rituālā ir izsildīšanās tvaika pirtī, maigs pīlings ar pirts cimdiņa (Kese) izmantošanu un maiga putu masāža uz silta marmora galda. Pēc ziepjainās masāžas viesnīcas speciālisti iesaka turpināt procedūru ar relaksējošu masāžu ar eļļām.

officiel.lv

Bez hamama viesnīcas SPA komplekss jūs pārsteigs ar tradicionālo arābu pirti rasulu. Temperatūra pirtī ir +42 grādi, rituāla būtība ir tā, ka jūs tiekat noziesti ar ārstnieciskām dūņām un ieelpojat tvaikus, kas piesātināti ar ārstnieciskām drogām. Procedūras nobeigumā ir tropiska lietusgāze, kas noskalo dūņas un sniedz absolūtu atslābināšanos ķermenim.

Procedūras un SPA apmeklējums palīdzēs atslābināties un uzkrāt spēkus. Taču, lai nostiprinātu šo efektu, nepieciešams ievērot pareizu un veselīgu uzturu. Tādēļ pēc vēlēšanās viesnīcas speciālisti palīdzēs piemeklēt procedūrām atbilstošu ēdienkarti no specializētā piedāvājuma «SPA ēdienkarte ilgai dzīvei». Franču dietologi ir izveidojuši sabalansētu ēdienkarti, kurā ir dažādu ēdienu un vitamīnu kokteiļu piedāvājums. Piemēram, detokskrēms līdzsvara atjaunošanai (batāte, burkāni, ķimenes, muskatrieksts, fenheļa sēklas, kardamona pākstis, citrona sula, Kajenas pipars, brokolis) vai arī tonizējošs antioksidanta plovs (pērļu vista, ūdens, lopbarības biete (mangold), rīsu vīns, tomāti, selerija, sinepju sēklas). Piedāvājumā ir trīs ēdieni. Ja neesat uzdrošinājies nobaudīt atveseļošanas ēdienkarti, taču ļoti vēlaties pagaršot kaut vai kokteili, to noteikti var pasūtīt brokastīs.

officiel.lv

Opera Hotel & SPA var palepoties ar restorānu Boulevard 33 viesnīcas pirmajā stāvā. Šeit tiek piedāvāti a la carte ēdieni, bet no rītiem tiek pasniegtas brokastis. Restorāna politika ir nevainojama kvalitāte un vietējās izejvielas. Piemēram, gaļa tiek pirkta tirgū no vietējiem piegādātājiem. Savukārt pasta tiek gatavota tieši pirms pasniegšanas turpat restorānā. Boulevard 33 virtuve – tas ir pasaules gastronomiskā mantojuma izsmalcināto ēdienu apvienojums ar smalku latviešu virtuves noti. Vīna cienītajiem restorāna speciālisti vienmēr palīdzēs piemeklēt vīnu, kas vislabāk sader ar to vai citu ēdienu, jo vīna kartes piedāvājums ir ļoti plašs. Piedāvājumā ir Jaunās un Vecās pasaules vīni, kā arī vietējie: ābolu, aroniju, upeņu un rabarberu, kuru garša patīkami pārsteigs pat pieredzējušus zinātājus. Ir oriģināls piedāvājums arī alus mīļotājiem – unikāls vietējais kraftalus.

officiel.lv

Opera Hotel & SPA viesnīca būs ideāls variants visiem tiem, kas vēlas no sirds atpūsties mierīgā un relaksējošā gaisotnē. Galvenā vērtība un svarīgā viesnīcas īpatnība ir ekskluzivitāte un augsta kvalitāte it visā.

Raiņa bulvāris 33, Rīga
Tālr. 67063400 www.operahotel.lv, facebook.com/operahotel.lv

TEKSTS JEKATERINA MANUILOVA
FOTO: PAVELS ANKS, PUBLICITĀTES MATERIĀLI

Komentēt