Šīs sezonas īpašā kulinārijas recepte no Gallery Park Hotel & SPA

Gallery Park Hotel gourmandguide.lv

Viesnīcas Gallery Park Hotel & SPA restorāna Renommé šefpavārs piedāvā padomus un ieskatus kā pagatavot ideālu Ziemassvētku pīli.

restorāna Renommé recepte officiel.lv

[su_table]

Pīle no Francijas Sarkanie kāposti
4 pīles krūtiņas (katra 220 – 250g)
4 ķiploku daiviņas
4 gabaliņi svaiga rozmarīna
1 ēdamkarote franču sinepju
Sāls un pipari
1 kg sarkano kāpostu
3 lieli saldskābie āboli
100g kūpināta bekona
3 lauru lapas
4 – 6  krustnagliņas
2 ēdamkarotes pīles tauku
1 liels sarkanais sīpols
250 ml pus sausais sarkanvīns
3 ēdamkarotes vīna etiķa
1  kanēļa standziņa
2 ēdamkarotes brūnā cukura
Sāls un pipari

[/su_table]

Vispirms nomizojiet ābolus un sīpolu, sagrieziet ābolus 1 cm gabaliņos. Sagrieziet bekonu un sīpolu mazos kubiņos. Sagatavojiet sarkanos kāpostus sagriežot šķēlēs ( 4 – 6 mm ). Uzcepiet bekonu, sīpolus un pusi ābola cepamajā katlā ar pīles taukiem, vēlāk pievienojiet sarkanos kāpostus ar sarkanvīnu, vīna etiķi, kanēļa standziņas, krustnagliņas un protams, sāli ar pipariem. Vāriet to visu uz nelielas uguns 2 stundas un neaizmirstiet maisīt. Vēlāk pievienojiet otru pusi ābola un cukuru, turpiniet vārīt vēl 20 minūtes. Tikmēr ar asu nazi iegrieziet krustus šķērsus griezumus pīļu krūtiņā. Apberiet pīles krūtiņu no abām pusēm ar sāli un pipariem un pievienojiet franču sinepes. Pīles krūtiņu, rozmarīnu un ķiploku lieciet aukstā pannā un cepiet uz lielas uguns apmēram 5 minūtes no katras puses līdz krūtiņa kļūst grauzdēta. Pēc tam lieciet pīles krūtiņu cepeškrāsnī 160 ° C temperatūrā uz 5 minūtēm, lai padarītu to kraukšķīgu. Mēs tradicionāli pasniedzam pīli ar sarkanajiem kāpostiem, sviestā ceptiem kartupeļiem un apelsīnu ievārījumu.

Nāciet nogaršot šo īpašu ēdienu Ziemassvētku pusdienās vai vakariņās restorānā Renommé viesnīcā Gallery Park Hotel & SPA. Gastronomijas cienītājiem, mēs iesakām nobaudīt šo Ziemassvētku pīli restorānā Renommé ar BEZMAKSAS VĪNA GLĀZI NO CHATEAU DE BERNE.

Galdiņa rezervēšanai, lūdzu zvaniet pa tālruni: +371 67338830.

Apceļo Rīgu ar dziesmu un dzeju rindām!

Noklausieties paši ātrāko, īsāko un skanīgāko tūrisma ceļvedi pasaulē – tikai 90 sekundes! Jūs noteikti uzzināsiet, ko vēl Jūs varētu apmeklēt vai apskatīt Rīgā šajos Ziemassvētkos! 142 repa dziesmas vārdi ir sakārtoti alfabētiskā secībā ar kuriem Jūs, mūzikas pavadījumā, apceļosiet mūsu skaisto Rīgu!

[su_youtube url=”https://youtu.be/Nhn_N6HtBp0″ width=”640″ height=”420″ responsive=”no”]

Komentēt